Prace Laureatów Wyniki konkursu Fundatorzy nagród Regulamin konkursu Jak wysłać prace? Patroni konkursu Podsumowanie konkursu MKL 2020/21 - Archiwum MKL 2019/2020 - Archiwum

Jak wysłać prace?

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Opiekunowie!

Nieuchronnie zbliża się termin dostarczania prac na nasz konkurs. W bieżącym tygodniu obserwujemy, że trafia do nas dużo wierszy i opowiadań, co ogromnie cieszy. A ponieważ wskazaliśmy tylko elektroniczną drogę przysyłania uczniowskiej twórczości, pojawiają się też pytania dotyczące kwestii technicznych.

Korzystanie z nowoczesnych technologii to nie dla wszystkich codzienność. Rozumiemy to, dlatego chętnie odpowiadamy na pytania, próbując rozwiać wszelkie wątpliwości. Najczęstsze z nich dotyczą wysłania pracy.

1. Aby wysłać pracę, trzeba wypełnić formularz Google, do którego, w ostatnim kroku, należy dołączyć pracę.

2. Pracę (prozę/wiersz) trzeba odpowiednio przygotować, wykorzystując załącznik do formularza:

- dokument z pracą, zapisany na komputerze (lub innym nośniku), należy otworzyć, skopiować jego treść i wkleić ją w wyznaczone miejsce w załączniku,

- w załączniku należy podać też dane uczestnika (w przeznaczonej do tego tabeli),

- zapisać całość wg wzoru podanego w punkcie 2 instrukcji (nad tabelą w załączniku),

- załącznik w formacie pliku Word należy wgrać do formularza zgodnie z instrukcjami w nim zawartymi.

Informujemy, że nie wprowadzaliśmy żadnych ograniczeń, które uniemożliwiałyby otwarcie formularza lub pobranie załącznika.

Prosimy o kontaktowanie się z nami pod wskazanym w ostatnim punkcie regulaminu adresem mailowym: konkurs.sp2ustka@gmail.com

Maile wysyłane do skrzynki sekretariatu lub telefony do szkoły – organizatora konkursu opóźniają uzyskanie odpowiedzi.

Czekając na prace, przypominamy, że termin ich dostarczenia mija 31 stycznia. Potem do pracy przystąpią jurorzy.

Iwona Perużyńska

w imieniu organizatora