Oferta szkoły

Tradycje szkoły

• GALA SAMORZĄDU to szkola uroczystość, w trakcie której wręczane są uczniom nagrody laureatom wielu konkursów.

• ZŁOTA I SREBRNA TARCZA to nagrody przyznawane przez Samorząd Uczniowski wyróżniającym się w nauce uczniom z klas 1 i 8.
  • GALA KOMANDORÓW to uroczystość , na której przyznawane są najwyższe szkolne wyróznienia dla uczniów klas 4 - 8 za pracowitość i umiejetność jak najlepszego wykorzystania swoich zdolności.
  • DZIEŃ Z WITAMINKĄ to akcja promująca zdrowy styl życia i zdrowe odżywianie. Uczniowie biorą udział w konkursach plastycznych. Powstaje bar sałatkowy, w którym serwowane są świeże soki i sałatki.
  • ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY to dzień, w którym odbywają się marynistyczne konkursy plastyczne, turniej wiedzy o patronie oraz zawody sportowe w morskim klimacie.
  • FESTYN RODZINNY to integracja społeczności szkolnej i promocja działalności szkoły. To okazja do spotkań z rodzicami i mieszkańcami Ustka.
  • CAŁA SZKOŁA CZYTA MALUCHOM to akcja ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych uczniów, którym ksiązki czytają nauczyciele, goście i dyrekcja szkoły.
  • ROMANY to gala, której celem jest nagrodzenie wyjątkowych uczniów klas 8 , którzy w sposób szczególny zapisali się w pamięci kolegów i koleżanek.
  • TWÓRCZA POLSKA I POLONIA to Międzynarodowy Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży. Biorą w nich udział uczniowie z Polski, Litwy I USA. Konkurs odbywa się od 2019 r.