Nawiguj

Nawiguj

Wykaz lekcji

1            800  -  845

2            855  -  940

3            950  -  1035

4          1045  -  1130

5          1140  -  1225

6          1245  -  1330

7          1340  -  1425

8          1435  -  1520

9          1525  -  1610

           10         1615  -  1700

  • Zakończenie roku w zerówce – czas pożegnań i wspomnień

    W piątek 27.06.2025 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddziale zerowym. Był to wyjątkowy dzień – pełen wzruszeń, uśmiechów i wspomnień.

    Dzieci zaprezentowały piękny występ artystyczny, którym podziękowały nauczycielce i rodzicom za wspólnie spędzony czas, naukę i zabawę. Każdy mały absolwent otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książkę na zakończenie roku – jako symbol ogromnego kroku, jaki zrobił w kierunku szkolnej przygody.

    Podczas uroczystości wręczono także dyplomy za udział w innowacji pedagogicznej „Anglobajki”, która w kreatywny sposób przybliżała dzieciom język angielski przez cały rok.

    Punktem kulminacyjnym spotkania był wzruszający film przygotowany przez wychowawcę – montaż zdjęć z całego roku, pokazujący najpiękniejsze chwile spędzone w zerówce: wspólne zabawy, zajęcia, uroczystości i codzienne radości.

    Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i współpracę, a dzieciom życzymy pięknych wakacji i powodzenia w pierwszej klasie!

    Martyna Wojciechowska

  • Przygoda z przyrodą

    Uczniowie klas czwartych w bieżącym roku szkolnym swoje zainteresowania przyrodą rozwijali na zajęciach koła przyrodniczego. Poprzez uczestnictwo w nich wykazywali się  samodzielnością i kreatywnością.

    Dzięki aktywizującym metodom pracy:

    - przygotowywali i obserwowali preparaty mikroskopowe,

    - ćwiczyli umiejętność posługiwania się kompasem i mapą,

    - wykonywali skamieniałości organizmów morskich,

    - uczestniczyli w zabawach na orientację – w holu szkoły, w szkolnym ogródku,

    - przygotowywali  „bomby nasienne”, które przenieśli do swoich ogródków i tam obserwowali wzrost i rozwój roślin miododajnych,

    - badali właściwości ciał stałych, cieczy i gazów, przeprowadzając proste eksperymenty,

    - obserwowali i badali pogodę, wykorzystując przyrządy meteorologiczne – termometr, barometr, higrometr, wiatromierz, deszczomierz,

    - budowali modele człowieka, wykorzystując wiedzę zdobytą podczas lekcji przyrody,

    - prowadzili prace porządkowe w szkolnym ogródku NOWALIJKA,

    - wysiewali na grządkach szczypiorek, rzodkiewkę, sałatę, koperek,

    - obserwowali owady na łące kwietnej, wykorzystując lupy, sprzęt do łapani i obserwacji owadów,

    - z pomocą przewodników do rozpoznawaniu roślin i zwierząt odczarowali łąkę kwietną i trawnik przy szkole.

    Uczniowie aktywnie i bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach. Współpracowali ze sobą, wspierali się. Stworzyliśmy przyrodniczą rodzinę.

    Praca z takim zespołem dała mi wiele radości, satysfakcji i wiary w to, że warto mobilizować i zachęcać uczniów do odkrywania świata.

    Każdy uczeń, który uczestniczył w zajęciach koła, śmiało może powiedzieć, że „Jest cząsteczką i przyjacielem przyrody”.

    Po wakacjach wracamy do odkrywania tajemnic przyrody .

     

    Hanna Kostrzewska

  • W krainie wody, wiatru i piasku

    U progu wakacji (25.06.2025 r.) uczniowie klas: 5a, 5b, 6a, 6c, 7a i 7 b wybrali się na wycieczkę krajoznawczą do Słowińskiego Parku Narodowego, jednego z 23 parków narodowych w Polsce, który ze względu na unikatową przyrodę należy do Światowych Rezerwatów Przyrody UNESCO.

    Wędrowaliśmy 15-kilometrowym szlakiem w formie pętli, pozwalającym zapoznać się z najsłynniejszą z wydm ruchomych Słowińskiego Parku Narodowego i najczęściej odwiedzaną Wydmą Łącką (około 42 m n.p.m.). Jej nazwa pochodzi od zasypanej wsi Łączka. Cały szlak turystyczny biegnie Mierzeją Łebską oddzielającą Bałtyk od największego w Polsce jeziora przybrzeżnego Łebsko. Pierwszy etap wędrówki wiódł nadmorskim borem. Unikalny krajobraz Mierzei Łebskiej podziwialiśmy z punktu widokowego i ze szczytu Wydmy Łąckiej, skąd rozciąga się panorama na Bałtyk i jezioro Łebsko. To tu uczniowie wbiegali na wydmę, turlali się po piasku. Dodatkowych wrażeń dostarczał silny wiatr, który sprawiał, że wydma „wędrowała”. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć zasypane przez wydmę drzewa, odkryte pnie martwych drzew. Po zejściu z wydmy wędrowaliśmy szeroką plażą. Tu zainteresowanie młodych turystów wzbudzały otoczaki – okrągłe, gładkie skały oszlifowane przez wodę i piasek oraz zmieniający się krajobraz nadmorskiego klifu.

    Pełni niezapomnianych wrażeń, z piaskiem w kieszeniach, we włosach i w plecakach, pozytywnie zmęczeni wracaliśmy do domu. Do zobaczenia po wakacjach na kolejnych turystycznych wyprawach i odkrywaniu skarbów pomorskiej przyrody.

     

    Janina Sulewska, Katarzyna Podściańska, Hanna Kostrzewska

  • Podsumowanie pracy SU klas 0-III za drugie półrocze roku szkolnego 2024-25

    24 czerwca 2025 r. odbyło się uroczyste podsumowanie pracy SU. W obecności dyrektor Agnieszki Wardeckiej, wychowawców klas 0-III i uczniów podsumowano pracę oraz wręczono nagrody za konkursy plastyczne i ekologiczne. Dzieci otrzymały pochwały, dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Były też gromkie brawa w dowód uznania. Podczas uroczystości wręczono również wyróżnienia dla najlepszych matematyków z klas 2 i 3 oraz mistrzów ortografii z klas 3.

    Wszystkim uczniom gratulujemy, a wychowawcom klas dziękujemy za wsparcie.

    Życzymy udanych, pełnych przygód i bezpiecznych wakacji!

    opiekunki SU klas 0-III

    Iwona Mordal, Beata Przybylska-Dys

  • Wizyta w Centrum Nauki Experyment

    25 czerwca 2025 r. klasy II c i III b wraz z wychowawczyniami i siostrą Olgą były na wycieczce w Gdyni, w Centrum Nauki Experyment. To interaktywne wystawy i przestrzeń do twórczego eksperymentowania. Tam  rodzą się pasje i fascynacja nauką. To miejsce zaprasza każdego i zachęca do odkrywania i poznawania świata. Ciekawe pokazy, warsztaty, wydarzenia angażują, uczą i bawią. Uczniowie bawili się doskonale. Humory dopisywały. Na koniec dzieci oczywiście kupowały gadżety związane z tym miejscem. Zadowolone wróciły do domu.

                                                                                                     Beata Kostrzewska, Iwona Wieczorek

     

  • Przedwakacyjne spotkanie z policjantem

    23 czerwca 2025 r. odbyło się spotkanie klas IV-VIII z sierżantem sztabowym Pawłem Badowskim. Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Ustce mówił uczniom o zagrożeniach, jakie czyhają w internecie. Dużo czasu poświęcił cyberprzemocy, np. upowszechnianiu przerabianych, ośmieszających zdjęć lub filmów w sieci oraz konsekwencjach, jakie może ona mieć dla ofiary i sprawcy.

                                                                                                                                   Iwona Perużyńska

  • Bezpieczne wakacje

  • Romany 2025

    18 czerwca 2025 r. odbyła się czwarta edycja Romanów. Wyjątkowa gala stała się już tradycją naszej szkoły i przyciągnęła uwagę wszystkich uczniów z klas ósmych. W trakcie tej uroczystości przyznawaliśmy wyróżnienia uczniom, którzy zapisali się w pamięci innych swoimi zdolnościami, umiejętnościami czy osobowością. To bardzo ważna nagroda, ponieważ to sami uczniowie klas ósmych decydują o tym, kogo wyróżnić. Tym razem poznaliśmy zwycięzców w dwunastu kategoriach: Miss i Mister Roku, Sportowiec i Sportsmenka Roku, Artysta Roku, Osobowość Roku, Otwarty Umysł Roku, Pogodna Dusza Roku, Miss Gracji i Elegancji Roku, Wielka Przemiana Roku, Ksywa Roku, Entuzjasta Roku, Pomocna Dłoń Roku, Dowcipniś Roku.

    Przygotowaniem i poprowadzeniem Romanów zajęli się uczniowie klas siódmych wraz z wychowawczyniami Janiną Sulewską i Rossitą Tęsną, a nad oprawą muzyczną wydarzenia czuwała Anna Chłopicka.

    W roku szkolnym 2024/2025 nagrodzeni zostali:

    • Miss – Julia Jarkiewicz z klasy 8 c
    • Mister – Jakub Wysoczański z klasy 8 a
    • Sportowiec – Jakub Wysoczański z klasy 8 a
    • Sportsmenka – Hanna Kraśnik z klasy 8 c
    • Artysta – Alicja Dziuba z klasy 8 a
    • Osobowość – Dawid Bobko z klasy 8 a
    • Otwarty Umysł – Maria Pytlak z klasy 8 b
    • Pogodna Dusza – Dawid Tywoniuk z klasy 8 a
    • Miss Gracji i Elegancji – Julia Jarkiewicz z klasy 8 c
    • Wielka Przemiana – Antonii Aniszewski z klasy 8 b
    • Ksywa – Jakub Dymnicki z klasy 8 b
    • Entuzjasta – Dawid Tywoniuk z klasy 8 a
    • Pomocna Dłoń – Nina Andrzejewska z klasy 8 c
    • Dowcipniś – Dawid Bobko z klasy 8 a

    Podczas gali Romanów wszyscy znakomicie się bawili, wiele emocji wywoływały pojawiające się na ekranie nominacje, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach byli obdarzani gromkimi oklaskami.

    W trakcie uroczystości mieliśmy również okazję wysłuchać trzech wyjątkowych interpretacji piosenek w wykonaniu naszych szkolnych artystek – Alicji Dziuby i Małgorzaty Gizy.

    Czas upływał w miłej atmosferze, a uczniowie wychodzili z uroczystości zadowoleni, rozbawieni i wzruszeni.

    W przyszłym roku kolejna edycja Romanów, na którą już dzisiaj czekamy z niecierpliwością.

    Rossita Tęsna

  • Wycieczka do aquaparku w Redzie

    18 czerwca 2025 r. klasy 4a i 5a wzięły udział w ostatniej wycieczce w roku szkolnym 2024/2025. Wczesnym rankiem wyjechaliśmy do Redy, aby aktywnie  spędzić czas w wodnym świecie, w którym za szybą możemy zobaczyć rekiny.  Uczniowie mogli skorzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi, wodnego sprzętu sportowego.

    Marzena Roszman

  • Ognisko klasowe II a

    18 czerwca 2025 r. uczniowie klasy II a  korzystając z pięknej pogody,  uczestniczyli  w ognisku klasowym na OSiR-ze. Impreza tradycyjnie rozpoczęła się od pieczenia kiełbasek. Potem chłopcy i dziewczynki grali w piłkę, wspólnie się bawili. Czas upłynął bardzo szybko, wszystkim dopisywał  humor. Spotkanie przy ognisku sprzyjało  kształtowaniu pozytywnych relacji w grupie. Szczególną wdzięczność dzieci okazały tacie Mai, który pilnował ogniska oraz innym rodzicom, którzy zadbali o drewno, kiełbaski i dobrą atmosferę.

    Beata Wyroślak

  • Festiwal piłki ręcznej

    Chłopcy z klasy 5bs w miniony weekend (13-15 VI 2025 r.) uczestniczyli w trzydniowym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie.
    W imprezie brało udział 12 drużyn z Polski: Przywidz, Nowa Karczma, Olsztyn,Tczew SP 4, Sambor Tczew, Gdańsk, Banino, Poznań, Brodnica, Grodków, Płock i Ustka.

    Jako debiutanci na tego typu zawodach chłopcy pojechali przede wszystkim zdobywać cenne doświadczenie, grając z wymagającym przeciwnikiem. Mimo iż nie udało się stanąć na podium, to udział w rozgrywkach można zaliczyć do udanych. Z każdym meczem chłopcy prezentowali się coraz lepiej, udowodnili, że pomimo porażek potrafią do końca walczyć z rywalem. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Wiktor Zieliński.

    Oprócz wyczerpujących spotkań organizator zapewnił wszystkim zawodnikom sporo atrakcji: było ognisko z kiełbaskami, przejażdżka bryczką, dmuchańce.

    Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za doping i obecność na turnieju.

    Agnieszka Sałach

  • Wycieczka rowerowa kl. VI c

    W piątek 13 czerwca 2025 r. odbyła się wycieczka rowerowa zorganizowana przez klasę 6c. Wyruszyliśmy spod szkoły i jechaliśmy malowniczą trasą przez las do Zapadłego. Tam wspólnie rozpaliliśmy ognisko, zjedliśmy upieczone kiełbaski. Nie zabrakło też zabaw i gier na świeżym powietrzu. Czas spędzony razem na pewno długo zostanie w naszej pamięci.

    Ewa Wrześniak

  • Realizujemy Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Zdrowe życie i pierwsza pomoc”

    Uczniowie klas 4a i 4b uczestniczyli w innowacji pedagogicznej w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zdrowe życie i pierwsza pomoc”. Innowacja została przeprowadzona w celu kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci, zwiększenia ich świadomości zdrowotnej oraz przygotowania do odpowiedniego reagowania w sytuacjach awaryjnych. Uczniowie realizowali dziesięć tematycznych modułów, które łączyły teorię z praktyką, angażując ich w różnorodne aktywności. Innowacja „Zdrowe życie i pierwsza pomoc" spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony dzieci. Uczniowie wykazali się kreatywnością, pogłębili swoją wiedzę i umiejętności w zakresie zdrowego stylu życia, higieny i pierwszej pomocy. Projekt przyczynił się także do rozwoju kompetencji społecznych, takich jak współpraca i komunikacja. Innowację przeprowadziły wychowawczynie klas czwartych Marlena Gruszczyńska i Anna Chłopicka.

     Anna Chłopicka

  • Recital w wykonaniu zespołu wokalnego

    W sobotę 14 czerwca 2025 r. na zaproszenie Miejskiego Przedszkola nr 2 w Ustce, wystąpił zespół wokalny z naszej szkoły w składzie: Maria Szarek, Weronika Bartnicka, Zuzanna Iwańcz, Milena Kowalska, Emma Rosołowska, Maja Woźniak, Zofia Puda i Kinga Starnawska. Recital, w wykonaniu naszych utalentowanych uczennic, odbył się w ramach VIII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „DELFINEK – RETRO, czyli przeboje naszych rodziców i dziadków”. Występ został ciepło przyjęty przez publiczność i doceniony gromkimi brawami.

    Anna Chłopicka

  • Wycieczka klas 1b i 1c do Sea Parku w Sarbsku

    W piątek (13.06.2025 r.) uczniowie klas 1b i 1c wybrali się na niezwykłą wycieczkę do Sea Parku w Sarbsku, znanego fokarium, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Izabela Orłowska, Monika Waluk, Beata Bellwon i Paulina Gołębiewska.

    Naszą przygodę rozpoczęliśmy wcześnie rano, wyruszając spod szkoły. Pierwszym punktem programu było obserwowanie karmienia fok – dzieci z ogromnym zaciekawieniem patrzyły, jak zwierzęta popisują się swoimi umiejętnościami i zjadają przygotowane dla nich smakołyki. Następnie uczestnicy wycieczki świetnie bawili się na fantastycznym placu zabaw, pełnym różnorodnych przeszkód i atrakcji. Po chwili szaleństw dzieci miały czas na zakup pamiątek, które będą im przypominać ten wyjątkowy dzień. Kolejnym punktem programu był seans filmowy 3D o zwierzętach wodnych, który przeniósł wszystkich w fascynujący podwodny świat. Największą atrakcją okazał się jednak pokaz talentów fok – dzieci były absolutnie zachwycone tym, co potrafią te inteligentne zwierzęta! Zaprezentowały m.in. taniec, śpiew, akrobacje i skoki z wysokości.

    Na zakończenie obejrzeliśmy jeszcze film edukacyjny o fokach, który pozwolił nam dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat ich życia. Pogoda dopisała, a dzieci wróciły z wycieczki pełne radości, wspaniałych wspomnień i ogromnych emocji.

    Paulina Gołębiewska

  • XXI Festyn Rodzinny za nami

    7.06.2025 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Ustce odbył się XXI FESTYN RODZINNY. Uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji zebrali się tego dnia, by wspólnie świętować.

    Pani dyrektor Agnieszka Wardecka o g.10.00 oficjalnie otworzyła festyn. Na uczestników czekało wiele atrakcji. Ten właśnie dzień był doskonałą okazją do integracji społeczności szkolnej i lokalnej. Na festynie rodzinnym panowała radosna i pełna energii atmosfera. W powietrzu unosił się zapach świeżo przygotowanych potraw (pieczonych kiełbasek, ciast, grochówki, kawy, herbaty), a śmiech dzieci mieszał się z dźwiękami występów artystycznych uczniów naszej szkoły. Dla uczestników tego wspaniałego święta przygotowano wiele atrakcji. Kolorowe stoiska zachęcały do zabawy i gier – można było spróbować swoich sił w jeździe quadem, zawodach sportowych i zyskać malunek na twarzy. Przygotowano także stanowisko „Szkolnej księgarni”, na którym miłośnicy literatury mogli nabyć interesujące książki.

    Cała społeczność szkolna wspólnie spędziła czas, uczestnicząc w licznych atrakcjach: konkursach, występach artystycznych, pokazie talentów. Punktem kulminacyjnym była loteria – a każdy los wygrywał.

    Ciepłe promienie słońca sprawiły, że wszyscy uczestnicy festynu czuli się zrelaksowani i szczęśliwi, a rozmowy i śmiech słychać było z każdej strony.

    Podczas festynu propagowano akcję profilaktyczną STOP HEJT! Jest ona kontynuacją podobnych działań z poprzednich lat, kiedy to młodzież wypowiadała się także artystycznie. Włączaliśmy się w ogólnopolskie akcje #jestnaswięcej# przeciwko hejtowi i „Szanuję – nie hejtuję”.

    Działamy razem – STOP HEJT! to akcja skierowana do całej społeczności szkolnej, ale także sympatyków naszej szkoły oraz innych osób, którym bliska jest idea powstrzymywania hejtu.

    Nasza szkoła lubi pomagać, a jej uczniowie i pracownicy mają wielkie i szczodre serca, stąd podczas festynu przygotowano stoiska wspierające zbiórkę funduszy na leczenie naszych uczniów: Stasia i Kacpra.

    Organizację festynu z pewnością utrudniłby brak zaangażowania ludzi o dobrych sercach – sponsorów. Podziękowania otrzymują:

    1. STOWARZYSZENIE MARYNARZY REZERWISTÓW ZŁOTEJ „R”.
    2. AMBER MOTO – JOANNA I PIOTR ŚWINIARSCY
    3. HOTEL „GRAND LUBICZ”
    4. STADNINA KONI „ ANKA” – ANNA I JAKUB LIPCZYŃSCY
    5. ALEKSANDRA LEWANDOWSKA
    6. ADRIANNA I MARIUSZ BEJNAROWICZ
    7. LODZIARNIA „PIOTRUŚ” – NATALIA JASŁOWSKA – PROMENADA NADMORSKA
    8. „KOSTA” – STANISŁAW KOSIK
    9. TAWERNA „RÓŻA WIATRÓW” – MAGDALENA I JACEK TRACZYK
    10. EWA ANDRZEJEWSKA – „ROSSMANN”
    11. „SERKOL” – HURTOWNIA SPOŻYWCZA
    12. STOŁÓWKA SZKOLNA  „JAK U MAMY” – ANNA PLIZGA
    13. ŚRODKOWOPOMORSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK MOTOROWODNY I NARCIARSTWA WODNEGO
    14. AGNIESZKA I MAREK WARDECCY

    Festyn był doskonałą okazją do nawiązywania znajomości i wzmacniania więzi szkolnych i lokalnej społeczności. Oprawa festynu stworzyła magiczną atmosferę, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Wszystkim razem i każdemu z osobna pięknie dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie naszego wydarzenia.

    Barbara Selonke

     

  • Klasa II b na pieszej wycieczce

    13.06.2025 r. klasa 2b wybrała się na pieszą wycieczkę do Wodnicy. Pogoda była wspaniała, słońce mocno świeciło. Zabawy na boisku zwieńczyło wspólne ognisko.

    Dystans, jaki pokonali uczniowie, to aż 10 kilometrów.

    Malwina Nizielska

  • Spotkanie pierwszoklasistów z ratownikiem medycznym

    16 czerwca 2025 r. klasy Ib i Ic wzięły udział w spotkaniu z ratownikiem medycznym z Ochotniczej Straży Pożarnej z Pęplina.

    Uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób zgłaszać wypadek, jakie informacje podać dyspozytorowi. Uświadomili sobie, jak istotna jest znajomość swojego adresu zamieszkania. Dzieci uczyły się, jak należy sprawdzać przytomność osoby poszkodowanej i w jaki sposób jej pomóc, zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Poznały podstawowe zabiegi resuscytacyjne, na miarę swoich możliwości ćwicząc na fantomie. Wiedzą teraz, jak sprawdzić tętno i jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej bezpiecznej. Wiadomości zdobyte w czasie wizyty ratownika być może przyczynią się do ocalenia komuś w przyszłości życia.

    Bardzo serdecznie dziękujemy panu Pawłowi Szarkowi za ciekawe i pouczające spotkanie.

    Izabela Orłowska

  • Matematyka z Rummikubem - innowacja pedagogiczna w naszej szkole

    W roku szkolnym 2024/2025 w naszej szkole realizowana była innowacja pedagogiczna „Matematyka z Rummikubem”, która połączyła naukę matematyki z elementami gry i zabawy. Celem zajęć było rozwijanie logicznego myślenia, umiejętności matematycznych,  strategicznego planowania oraz współpracy wśród uczniów poprzez grę edukacyjną Rummikub.

    Już od początku roku szkolnego uczniowie z zapałem ćwiczyli grę podczas zajęć dodatkowych.

    W dniach  11 i 12 czerwca 2025 r. odbył się pierwszy SZKOLNY TURNIEJ RUMMIKUB. Każda rozgrywka to była nie tylko nauka, ale też świetna zabawa. Zwycięzcami tegorocznego turnieju zostali:

    • I miejsce Błażej Tryba 
    • II miejsce Wiktor Kulpiński
    • III miejsce Maria Szarek

    Najmłodszym uczestnikiem turnieju był Staś Bernatek z klasy 2a, który dzielnie rywalizował ze starszymi kolegami i koleżankami.

    Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i ducha gry. Do zobaczenia na kolejnych rozgrywkach!

    Janina Sulewska

  • Podsumowanie konkursów przedmiotowych w klasach I-III

    Tuż przed wakacjami uczniowie klas młodszych sprawdzali swoje umiejętności w szkolnych konkursach. Wcześniej, w marcu, odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUREK.

    Wyróżnienie otrzymali:

    • Mikołaj Majkowski kl.2a
    • Wiktor Waras-Jackowski  kl. 3b

    Uczniowie klas drugich wykazujący zainteresowania i zdolności matematyczne sprawdzali swoje umiejętności rozwiązując indywidualnie test przygotowany przez panią Beatę Przybylską-Dys.

    Oto zwycięzcy:

    1. miejsce – Mikołaj Majkowski kl. 2a

    2. miejsce – Franciszek Woźniak kl. 2b

    3. miejsce – Jan Cholewiński kl. 2b

    Konkurs Matematyczny dla klas III przygotowała i przeprowadziła pani Monika Waluk.

    Najlepsi okazali się:

    1. miejsce – Wiktor Waras-Jackowski kl. 3b

    2. miejsce – Kamil Majkowski kl. 3 b

    3. miejsce – Wiktor Grzelak kl. 3 b

    Mistrzowie ortografii klas trzecich:

    Szkolny Konkurs Ortograficzny przeprowadziła pani Beata Wyroślak. Celem konkursu było motywowanie uczniów do doskonalenia umiejętności w zakresie ortografii oraz wyłonienie tych, którzy posiadają uzdolnienia ortograficzne. Do konkursu przystąpiło 9 uczniów z klas III a i III b.

    Najlepszymi w rywalizacji o zaszczytny tytuł okazali się:

    1. miejsce – Barbara Wojtkowiak kl. 3b

    2. miejsce – Liliana Polowy kl. 3a

    3. miejsce – Wiktor Grzelak kl. 3b

    Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!!! Wkrótce wręczenie nagród.                                      

    Beata Wyroślak

     

strona:

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. kmdra Bolesława Romanowskiego
    ul. Jagiellońska 1
  • (59) 814 50 81 - sekretariat szkoły

Galeria zdjęć