Nawiguj

Nawiguj

Wykaz lekcji

1            800  -  845

2            855  -  940

3            950  -  1035

4          1045  -  1130

5          1140  -  1225

6          1245  -  1330

7          1340  -  1425

8          1435  -  1520

9          1525  -  1610

           10         1615  -  1700

  • Góra Grosza

    Co roku w szkołach i przedszkolach –  także w naszej szkole – odbywa się akcja pt. „Góra Grosza”. Jej głównym celem jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoja rodziną. Natomiast celem pośrednim akcji jest pokazanie, jaką siłę stanowi pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

    Uczniowie nie zawiedli. Każdy przyniósł tyle, ile mógł, w myśl zasady: Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza już tak. Nasi uczniowie zebrali 335,29 zł.

    Dziękujemy wszystkim za udział w akcji.

    Ewa Krawiec

  • Romany 2022

    22 czerwca po raz pierwszy w historii szkoły odbyła się uroczystość o nazwie „Romany”. Jej celem jest nagrodzenie wyjątkowych uczniów klas VIII, którzy w sposób szczególny zapisali się
    w pamięci koleżanek i kolegów podczas nauki w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bolesława Romanowskiego w Ustce.

    W tym roku wyróżnienia nadawaliśmy  w ośmiu kategoriach: Umysł Roku, Osobowość Roku, Artysta Roku, Miss Roku, Mister Roku, Sportowiec Roku (w kategorii dziewcząt i chłopców), Miss Gracji i Szyku oraz Ksywa Roku. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas 7.

     

    Oto nagrodzeni:

    Umysł Roku Olivier Ziółkowski, kl. 8a
    Osobowość Roku – Arkadiusz Łuszczyna, kl. 8c

    Artysta Roku – Laura Skrzypczak, kl.8c
    Miss Roku – Julia Rodziewicz, kl.8a
    Mister Roku – Igor Wysoczański, kl.8e

    Sportsmenka Roku – Oliwia Szatyńska, kl. 8fms
    Sportowiec Roku – Igor Wysoczański, kl.8e

    Miss Gracji i Szyku – Gabriela Sroczyńska, kl.8d
    Ksywa Roku –„Daro” Damian Gorczyński, kl.8e

    Gratulujemy!

    Marzena Roszman

  • Konkurs języka angielskiego dla klas III.

    20 maja 2022 r. w naszej szkole odbył się konkurs języka angielskiego dla klas trzecich. Wzięli w nim udział najzdolniejsi uczniowie z klas 3a i 3b

    13 osób w ciągu jednej godziny rozwiązywało test leksykalno-gramatyczny z języka angielskiego.
    Wyłoniono następujących zwycięzców:

    1. miejsceAdamski Aleksander 3a i Marcel Szewczyk 3b

    2. miejsceBlanka Wojcieszek 3a

    3. miejsceAlevtyna Bilas 3a

    Życzymy dalszych sukcesów i radości z odkrywania tajemnic języka angielskiego.

    Lidia Klein

  • Konkurs matematyczny

    20 czerwca 2022 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu matematycznego dla klas 3.
    Oto wyniki:
    I miejsce – Aleksander Adamski 3a
    II miejsce – Piotr Plecka 3a
    III miejsce – Miłosz Grzelak 3b
    Zwycięzcom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

    Iwona Mordal, Anna Poturaj

  • Wiosenne zabawy w świetlicy

    21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Wiosna zawitała także do świetlicy szkolnej feerią barw wiosennych dekoracji. Okna i tablice ozdobiły ptaszki, kwiatki, pszczółki i kolorowe motylki.

    Wkrótce nadeszła Wielkanoc. Pojawiły się zajączki, żonkile, kolorowe pisanki i kurczątka. Dni stawały się coraz cieplejsze, więc dzieci częściej spędzały czas na szkolnym podwórku. Kiedy pogoda nie sprzyjała wyjściom, bawiły się zgodnie w świetlicowych kolorowych salach – konstruowały niezwykłe budowle z klocków, grały w gry stolikowe lub zajmowały się twórczością plastyczną. Dzieci tańczyły, śpiewały karaoke, układały puzzle i tangramy, a nawet piekły gofry i racuszki z jabłkami i cukrem pudrem. Wspólnie wykonały projekt „Życie na łące”, który ozdobił szkolny korytarz podczas Festynu rodzinnego i Dnia projektów.

    Wiosna upłynęła w świetlicy szybko i radośnie.

    Zbliżają się wakacje. Niektóre dzieci nie pojawią się w świetlicy w przyszłym roku szkolnym. Żegnamy je z nadzieją, że będą nas odwiedzać, a czas spędzony wspólnie jeszcze długo będą wspominać.

    Wspaniałych wakacji!

    Nauczyciele świetlicy

  • Nasza szkoła zakwalifikowana do programu #SuperKoderzy Fundacji Orange! Od września zaczynamy

    Nasza szkoła zakwalifikowana do programu #SuperKoderzy Fundacji Orange! Od września zaczynamy

    #SuperKoderzy to program edukacyjny Fundacji Orange. Jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8, w tym dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W czasie cyklu zajęć prowadzonych na lekcjach z poszczególnych przedmiotów uczniowie poznają podstawowe zasady programowania, jednocześnie wykonując zadania zgodne z podstawą programową danego przedmiotu.

    #SuperKoderzy uczą się grać na bananach, programować stację pogodową, tworzyć interaktywne multimedialne reportaże, a nawet własne strony internetowe czy gry dla robotów.

    Katarzyna Bury

  • Wycieczka do Warszawy w ramach programu „Poznaj Polskę”

    W dniach 6-9.06.2022 r. odbyła się wycieczka do Warszawy dofinansowana z Programu Ministra Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”. Brali w niej udział uczniowie klasy 8e z opiekunami, Gabrielą Troczyńską i Edytą Brodowicz-Koźlak.

    Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od obejrzenia nowoczesnego Stadionu Narodowego i wizyty w Muzeum Powstania Warszawskiego.

    Następnego dnia – razem z panią przewodnik – udaliśmy się na Stare Miasto. Kolejno zwiedziliśmy: Plac Zamkowy, gdzie wysłuchaliśmy historii Kolumny Zygmunta, Zamek Królewski, przechadzaliśmy się także po Krakowskim Przedmieściu. Byliśmy świadkami zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz odpoczywaliśmy na ławkach Kampusu Uniwersytetu Warszawskiego.

    Z kolei wizyta w Centrum Kultury i Nauki Kopernik pobudziła naszą wyobraźnię, zainspirowała do obserwacji zjawisk znanych tylko teoretycznie.

    Równie wielkim przeżyciem był spacer po dachu Biblioteki Uniwersyteckiej, gdzie wśród ogrodowej zieleni oglądaliśmy panoramę Warszawy. Po posiłku regeneracyjnym podziwialiśmy zbiory poświęcone historii wojskowości oraz historii Polski w Muzeum Wojska Polskiego.

    Trzeciego dnia wycieczki odwiedziliśmy egzotyczne zwierzęta w ZOO. Następnie przyjechaliśmy do Cytadeli - imponujących rozmiarów XIX-wiecznej twierdzy.

    Później wjechaliśmy na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki i podziwialiśmy Warszawę. Nie obyło się także bez odwiedzin słynnej galerii handlowej „Złote Tarasy”.

    Następnie odpoczęliśmy chwilę w Łazienkach Królewskich. Mimo niesprzyjającej pogody podziwialiśmy Pałac Na Wodzie, Pomnik Chopina czy Ogród Chiński.

    Kolejnego dnia mieliśmy lekcję historii w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Teren otoczony pięknymi ogrodami, stylowe rzeźby, fontanny, urokliwe alejki, jezioro i potok tworzą niezapomniany krajobraz i wywarły na nas wielkie wrażenie.

    Wszyscy uczniowie byli zachwyceni pięknem naszej stolicy oraz zadowoleni z atrakcji. Na pewno nikt nie zapomni pobytu w tym mieście. Wyjazd można zdecydowanie uznać za udany.

    Gabriela Troczyńska

  • Memory Master

    Uczniowie naszej szkoły osiągnęli ogromny sukces w XVI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Memory Master. Uczestnicy musieli zapamiętać 1500 angielskich słów i zwrotów.

    Wyniki klasyfikacji:
    Klasy VIII

    Olivier Ziółkowski 8a – laureat II stopnia
    Jakub Klimczewski 8e – laureat III stopnia
    Laura Rączka 8d – laureatka III stopnia
    wyróżnienie: Michał Woźniak 8b, Franciszek Brzóska 8e, Maja Klimczewska 8f

    Klasy VII
    Agata Rodzińska 7e – laureatka III stopnia
    wyróżnienie: Bartosz Pudelski 7c, Ida Żupnik 7e, Szymon Pruszyński 7a

    Klasy V
    Zuzanna Łukaszewicz 5b – wyróżnienie

    Klasy IV
    Iwona Żuk 4b – laureatka III stopnia
    Amelia Tórz 4a – laureatka III stopnia
    wyróżnienie: Sara Nawoz-Wysocka 4a, Zuzanna Komorek 4b

    Wszystkim młodym anglistom gratulujemy sukcesu!

    Lesja Ziółkowska

  • Powiatowa Gala Sportu Szkolnego

    Podsumowanie zmagań sportowych za rok szkolny 2021/22 wszystkich szkół z powiatu słupskiego odbyło się 15 czerwca 2022 roku w Głobinie.
    Nasza szkoła otrzymała puchar za 1. miejsce w zmaganiach lekkoatletycznych w powiecie.

    Za 2. miejsce w piłce ręcznej w województwie nasze uczennice z 8fms:
    Wiktoria Babiarz, Iga Górska, Tatiana Gromek, Paulina Michałowska, Maja Olszewska, Jagoda Rajnert, Oliwia Szatyńska, Emilia Szulc, Lena Szulc, Antonina Zawada, Matylda Zbytniewska zostały wyróżnione statuetkami:

    Za 4. miejsce w województwie statuetki otrzymały także koszykarki:
    K. Ciszkowska 7fms, W. Jakubek 7fms, I. Kosieradzka 7fms, K. Kozina 7fms, J. Zwolińska 7fms, A. Woźniak 7fms, G. Dąbkowska 7fms, Z. Wiencek 7fms, Z. Bieńczak 7b, N. Andrzejewska 5cms, H. Krygier 5cms, A. Orzoł 5cms.

    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

    Gabriela Troczyńska

  • Wycieczka do AQUAPARKU w Redzie

    15 czerwca uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Aquaparku w Redzie. Wzięło
    w niej udział 20 osób.
    Celem  wyjazdu było kształtowanie nawyków prozdrowotnych, rozwijanie umiejętności ruchowych umożliwiających udział w pływaniu rekreacyjnym oraz wdrażanie do aktywnego i kulturalnego spędzania wolnego czasu. Każdy mógł skorzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi, biczy wodnych czy dzikiej rzeki, ale największą atrakcją była nowoczesna zjeżdżalnia o nazwie AquaSpinner, czyli ekstremalny diabelski młyn na pontonie.
    Niewątpliwym atutem aquaparku jest także
    Shark slide, podświetlony szklany tunel prowadzący przez rajskie akwarium, w którym pływają prawdziwe rekiny.
    Wspólnie spędzony czas był świetną zabawą dla wszystkich uczestników.

    Marzena Roszman

  • Mamy pociąg do kultury

    14 czerwca 2022 r. rozstrzygnięto VIII edycję plebiscytu „Pociąg do Kultury”, który jest organizowany od 2013 r. przez Bałtycką Galerię Sztuki Współczesnej i kierowany do placówek oświatowych w Słupsku i w Ustce. Szkoły i przedszkola, które przystępują do plebiscytu, przez cały rok szkolny gromadzą punkty za udział w wystawach, warsztatach i lekcjach o sztuce.

    Uczniowie naszej szkoły z wychowawczyniami uczestniczyli w zajęciach organizowanych w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce. Ich zaangażowanie było tak znaczące, że szkoła otrzymała wyróżnienie w plebiscycie. Zdobyliśmy 90 punktów, zwycięzca w kategorii szkół podstawowych zebrał ich 100.

    Podziękowanie wręczono także Pani Aldonie Feszler, która zachęcała do poznawania sztuki poza klasą szkolną i koordynowała wyjścia uczniów na spotkania w Centrum Aktywności Twórczej.

    W przyszłym roku szkolnym z przyjemnością przystąpimy do starań o tytuł „Maszynisty kultury”.

     

                                                                                                                      Iwona Perużyńska

     

     

  • Spotkanie autorskie z pisarką Renatą Piątkowską i lektorką Malwiną Kożurno

    9 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ustce uczniowie klasy 7e uczestniczyli w spotkaniu z autorką przejmującej książki „Wszystkie moje mamy”, laureatką wielu nagród literackich, Renatą Piątkowską.
    Uczniowie słuchali z przejęciem opowieści o niezwykłej osobie, jaką była Irena Sendlerowa, kobieta, która uratowała dwa i pół tysiąca żydowskich dzieci z getta. To właśnie jej dedykowana jest książka „Wszystkie moje mamy”. Opowieści o odwadze, poświęceniu, traumie wojny i niesieniu dobra wywarły na uczestnikach ogromne wrażenie.
    Pisarce towarzyszyła lektorka, pani Malwina Kożurno, która czytała fragmenty książki.

    To była piękna i przejmująca lekcja historii oraz zadumy nad tym, jak wielką wartością w dzisiejszym świecie jest dobro okazywane drugiemu człowiekowi.

    Dorota Bernacka

  • Poszerzamy Horyzonty Wiedzy – szkolenie żeglarskie nauczycieli

    Od 23 kwietnia do 5 czerwca dwudziestu nauczycieli z Ustki, z Gminy Ustka i Gminy Miastko przeszło szkolenie żeglarskie na żaglówkach typu slup (2 żagle) na Jeziorze Bobięcińskim.

    SP 2 reprezentowali: Aldona Feszler, Gabriela Troczyńska i Marek Owsiński. We wrześniu rozpoczną oni szkolenie uczniów naszej szkoły.

    Gabriela Troczyńska

  • Warsztaty – Budżet Obywatelski

    2 czerwca uczniowie klasy 7e oraz Viktorii Lisovets i Olivier Wojtkowiak (kl.8a) wzięli udział w warsztatach dotyczących Budżetu Obywatelskiego zorganizowanych przez Urząd Miejski
    w Ustce.

    Zajęcia trwały dwie godziny lekcyjne.  Dzięki nim uczniowie poszerzyli swoją wiedzę, dowiedzieli się, czym są potrzeby i zasoby.  Stworzyli własne projekty, zgłaszali pomysły, które chętnie zrealizowaliby w ramach Budżetu Obywatelskiego. Powstało kino samochodowe, muzeum historii czy lodówka społeczna. Wspólnie zagrali w grę planszową, w której musieli zbierać zasoby, aby zrealizować zaplanowaną inwestycję. 
    Zajęcia na pewno przydały się uczniom i może kiedyś napiszą własny projekt.

     

    Marzena Roszman

  • I Międzyszkolny Projekt „Wynalazki, które zmieniły świat”

    31 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Ustce odbył się finał I Międzyszkolnego Projektu o nazwie „Wynalazki, które zmieniły świat”.

    W tym dniu w szkole gościły reprezentacje wszystkich usteckich szkół podstawowych. Zwieńczeniem wielu działań uczniów biorących udział w projekcie był dwuetapowy konkurs historyczny. Do pierwszego etapu uczestnicy konkursu przystąpili w swoich szkołach macierzystych, natomiast etap drugi - finalny odbył się w siedzibie organizatora.

    Do końcowej rywalizacji dobrnęło jedenastu uczniów z klas VI-VIII, których zadaniem było  wykazanie się dogłębną wiedzą historyczną wykraczającą poza program nauczania. Ich rolą było

    zaprezentowanie wiadomości na temat wynalazców i wynalazków, które w znaczący sposób wpłynęły na rozwój naszej cywilizacji i otaczającą rzeczywistość. Projekt został przygotowany przez nauczycielki historii ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ustce, które czuwały nad jego prawidłowym przebiegiem i sferą merytoryczną.

    Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

    I miejsce Antoni Mordal - uczeń kl. 8 Szkoły Podstawowej nr 2

    II miejsce Igor Rogala - uczeń klasy 7 Szkoły Podstawowej nr 1

    III miejsce Julia Dziopak i Ida Żupnik - uczennice klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 2

    Dyrektor szkoły p. Cezary Tokarczyk wręczył laureatom dyplomy i nagrody książkowe przekazane przez Urząd Gminy Ustka.

    Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom za przygotowanie uczniów do udziału
    w projekcie i przeprowadzenie ich przez meandry wiedzy historycznej. Laureatom gratulujemy,
    a wszystkich zapraszamy do udziału w projekcie w przyszłym roku szkolnym.

     

                                                                                                                    Rossita Tęsna

     

  • Bal Ósmoklasisty

    27 maja 2022 roku w ośrodku Pomorze Health & Family Resort w Ustce odbył się Bal Ósmoklasisty. Wzięli w nim udział uczniowie sześciu najstarszych klas w szkole. Piątek był pierwszym dniem wolnym od egzaminów i dobrym czasem na zabawę.

    O godz. 18.00 bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem odtańczonym przez uczniów klas ósmych i dyrekcję szkoły na dziedzińcu ośrodka. Do tańca przygotowała nas p. Gabriela Troczyńska, a układ wcale nie był łatwy. Mamy nadzieję, że była zadowolona z naszego chodzonego, podobnie jak rodzice, którzy nam towarzyszyli.

    W sali restauracyjnej, w której siedzieliśmy w towarzystwie wychowawczyń, mogliśmy zjeść obiadokolację; przygotowano też przekąski, napoje i ciasta. Dużym powodzeniem cieszyła się dyskoteka poprowadzona przez DJ-a. Prawie wszyscy ruszyli do tańca (również dyrekcja i nauczyciele), szczególnie wtedy, gdy uczniowie utworzyli długi pociąg, który przemierzał całą salę.

    O godz. 22.00 mogliśmy skosztować tortu i zaśpiewać „Sto lat” przyszłym absolwentom SP 2.

    Około 23.00 bal się zakończył, czego mocno żałowaliśmy, ponieważ zabawa była bardzo udana i nie chcieliśmy się rozstawać.

    Dziękujemy serdecznie naszym Rodzicom, którzy przygotowali imprezę i na której mogliśmy się tak świetnie bawić.

    Bal pozostawi w nas miłe wspomnienia na długi czas.

     

    Viktoriia Lisovets

  • Nie ma tego złego...

    Z okazji Dnia Dziecka nauczyciele naszej szkoły przygotowali uczniom przedstawienie – niespodziankę pt. „Nie ma tego złego”.

    Wystąpili:

    • Iwona Perużyńska – sowa narrator
    • Aldona Feszler – czarownica
    • Milena Kaczmarek – zła królowa
    • Gabriela Troczyńska – wilk
    • Bożena Żytko – smok
    • Katarzyna Meldner – król
    • Beata Zduniak – szewczyk Dratewka
    • Dorota Bernacka – Jaś
    • Agnieszka  Wardecka – Małgosia
    • Marlena Atalska – Czerwony Kapturek
    • Edyta Brodowicz – Koźlak – babcia Czerwonego Kapturka
    • Beata Modzelewska – gajowy
    • Beata Bellwon - krasnoludek
    • Lidia Klein – krasnoludek
    • Grażyna Malczewska – krasnoludek
    • Maria Drapalska – asystentka reżysera

    Aktorzy przedstawili historię, w której – dzięki czarownicy – znikają główne postaci najpopularniejszych bajek dla dzieci. Skutek czarów był bardzo zabawny.

    Gra nauczycieli – we wspaniałych kostiumach – sprawiła dzieciom dużo radości.

    Pomysłodawczynią i reżyserką przedstawienia była Milena Kaczmarek.

  • Przedłużenie stopni alarmowych Bravo i Charlie-CRP

    Uczniowie, Rodzice, Pracownicy szkoły!

    w związku z PRZEDŁUŻENIEM przez Prezesa Rady Ministrów na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej do dnia 30 czerwca 2022 roku do godz. 23:59:- drugiego stopnia alarmowego (2. stopień BRAVO),- trzeciego stopnia alarmowego CRP (3. stopień CHARLIE-CRP)

    w szkole nadal obowiązują następujące zasady:

    1. Wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły wchodzą do szkoły jednym wejściem.
    2. Wszystkie osoby (poza pracownikami i uczniami) wchodzące na teren szkoły będą rejestrowane przy wejściu przez wyznaczonego pracownika szkoły.
    3. Dokładnej kontroli poddane będą przesyłki otrzymywane od nieznanych odbiorców.
    4. Zwiększonej kontroli podlegać będą zaparkowane na terenie szkoły pojazdy mechaniczne.
    5. Wszelkie nietypowe/podejrzane oznaki, czy zachowania osób postronnych należy zgłaszać do kierownictwa szkoły.

    Cezary Tokarczyk - dyrektor szkoły

  • Półkolonie

    Nabór przedłużony do 2 czerwca 2022 roku!

    Centrum Pomocy Dzieciom oraz Szkoły Podstawowe nr 1, nr 2 i nr 3 prowadzą rekrutację na półkolonie letnie 2022, finansowane z budżetu Miasta Ustka.

    Nabór na półkolonie letnie trwa od 16.05.2022 r. – do 27.05.2022 r. Planowane są:

    Trzy turnusy w Centrum Pomocy Dzieciom

    • I turnus 27.06.2022 do 08.07.2022

    • II turnus 11.07.2022 do 22.07.2022

    • II turnus 25.07.2022 do 05.08.2022

    Dwa turnusy w Szkole Podstawowej nr 1 i nr 2

    • I turnus od 04.07.2022 do 15.07.2022

    • II turnus od 18.07.2022 do 29.07.2022

    Dwa turnusy w Szkole Podstawowej nr 3

    • I turnus od 04.07.2022 do 15.07.2022

    • II turnus od 01.08.2022 do 12.08.2022

    Więcej szczegółow w linkuhttps://www.ustka.pl/pl/news/content/8119

  • Warsztaty dramowo-teatralne

    Warsztaty dramowo-teatralne

    Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9-11 i 12-14 na PRZEDWAKACYJNE WARSZTATY DRAMOWO-TEATRALNE ze Stowarzyszeniem Praktyków Dramy STOP-KLATKA z Warszawy!

    W trakcie warsztatów uczestnicy i uczestniczki:

    • wezmą udział w licznych grach i zabawach teatralnych, które pomogą nam lepiej się poznać, pobudzić energię i wyobraźnię, rozgrzać nasze ciała i emocje do twórczej pracy
    • będą mieli okazję stworzyć autorskie etiudy teatralne na bazie swobodnych improwizacji i rozmów na różne ważne dla nich tematy

    • doświadczą różnych form teatralnych - będziemy eksperymentować z takimi formami jak: teatr pacynkowy, teatr pantomimiczny, teatr improwizowany, teatr tańca

    • będą mogli kontynuować z nami swoją teatralną przygodę we wrześniu 2022 i stworzyć autorski minispektakl teatralny

    Czego potrzebujemy, aby stworzyć teatr? Scenariusza, kostiumów, świateł, reżysera, sceny, kurtyny, choreografii… Pewnie mógłbyś wymienić jeszcze kilka innych elementów, prawda? A co powiesz na to, że tak naprawdę nie potrzebujesz nic z tych rzeczy? Owszem, kolorowe stroje i nastrojowe światła mogą pomóc stworzyć efekt artystyczny, ale to co w teatrze najważniejsze to TY: Twoja wyobraźnia, emocje, ciało, głos, Twoje doświadczenia, Twoje poczucie humoru, wrażliwość, Twoja energia! Naprawdę nie potrzebujemy niczego więcej, aby tworzyć niesamowite historie i zaciekawić widza: bawić, wzruszać, wywoływać ciarki z podekscytowania. PRZEDWAKACYJNE WARSZTATY DRAMOWO-TEATRALNE to okazja do lepszego poznania siebie, korzystania z potencjału swojego i grupy oraz rozwoju takich cech i umiejętności jak: pewność siebie, kreatywność, słuchanie innych osób, uważność, współpraca, empatia i odwaga.

     

    Udział w warsztatach jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu z Gminy Miasto Ustka - Wydział Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury, Sportu
     

    KIEDY?

    13, 14, 15 czerwca 2022

    GRUPA I (9-11 lat) - godz. 15.00

    GRUPA II (12-14 lat) - godz. 16.00
     

    GDZIE?

    Centrum Pomocy Dzieciom w Ustce, ul. Wróblewskiego 7

    JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

    W Centrum Pomocy Dzieciom, ul. Wróblewskiego 7, tel. 59 8 152 999

    Więcej o Stowarzyszeniu Praktyków Dramy STOP-KLATKA: www.stop-klatka.org.pl
    ZGŁOSZENIA DO 3 VI 22 r.

     

     

     

     

     

strona:

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. kmdra Bolesława Romanowskiego
    ul. Jagiellońska 1
  • (59) 814 50 81 - sekretariat szkoły

Galeria zdjęć