Nawiguj

Nawiguj

Wykaz lekcji

1            800  -  845

2            855  -  940

3            950  -  1035

4          1045  -  1130

5          1140  -  1225

6          1245  -  1330

7          1340  -  1425

8          1435  -  1520

9          1525  -  1610

           10         1615  -  1700

  • Sukcesy szachowe naszych uczniów

    W dniu 31 maja 2021r. w miejscowości Czarne odbyły się Wojewódzkie Półfinały Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Szachach Drużynowych. Rywalem naszej "młodszej" reprezentacji (kl. I-VI) była drużyna szachistów z Koczały. Nasz zespół w składzie: Sofia Kavun, Szymon Grzelak (oboje z kl. Va) oraz Igor Zdrzeniecki ( kl.IIa ) i Miłosz Grzelak ( kl.IIb) pokonał reprezentację z Koczały 3:1. Swoje pojedynki wygrali Igor Zdrzeniecki i Miłosz Grzelak. Remisy w swoich partiach uzyskali Sofia Kavun i Szymon Grzelak. Stawką tego meczu był awans do Wojewódzkiego Finału Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych, który odbędzie się 16 czerwca br. w Kwidzynie. Nasza "starsza" reprezentacja ( kl. VII-VIII ) w składzie: Alicja Piątak, Piotr Chołody (oboje z kl. VIII c) oraz Jakub Klimczewski i Franciszek Brzóska (z kl. VII e) mogą pochwalić się srebrnym medalem, gdyż w rywalizacji ze szkołą z Czarnego to nasi przeciwnicy  byli górą 2,5pkt - 1,5pkt. Swój pojedynek wygrała Alicja Piątak , zaś Jakub Klimczewski zremisował. Pozostałe dwa bardzo zacięte pojedynki zakończyły się naszą porażką.

    Zwycięzcom życzymy powodzenia w Kwidzynie.

                                                                                             Instruktor szachowy

                                                                                              Wojciech Sypiański

  • Klasa sportowa - test sprawności fizycznej oraz oświadczenie

    Informacja dla rodziców kandydatów do klasy I sportowej na rok szkolny 2021/2022

    Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Ustce informuje rodziców kandydatów do klasy I sportowej o następujących terminach:

    - do dnia 10.06.2021r. rodzice wyrażają zgodę na udział swojego dziecka w próbie sprawności fizycznej w szkole, składając podpis na liście w sekretariacie szkoły. Należy w tym czasie dostarczyć zaświadczenie lekarskie od lekarza pierwszego kontaktu (rodzinnego) o dobrym stanie zdrowia dziecka. W przypadku  braku zaświadczenia należy złożyć oświadczenie rodzica (druk) o stanie zdrowia dziecka a zaświadczenie dostarczyć w późniejszym terminie.

    sekretariat czynny jest codziennie w godz. od 8.00 do 15.00

    Próba sprawności ficzycznej

    - 11.06.2021r. ( piątek) o godz. 16.00 odbędą się testy sprawnościowe dla kandydatów do klasy I sportowej na rok szkolny 2021/2022.

  • Na ścieżce przyrodniczej „Uzdrowiskowy Eter”

    Z okazji dnia dziecka 1 czerwca 2021 osiem klas (8c, 6f, 4c, 7b, 7c, 7d, 7e, 7f) brało udział    w  Rekreacyjnej Imprezie na Orientację. Wychowawcy po odebraniu map, instrukcji i kart do oznaczeń realizacji zadań udali się na start. Impreza odbyła się na ścieżce przyrodniczej "Uzdrowiskowy Eter". Trasa ścieżki układała się w niewielką pętlę i prowadziła głównie przez tereny leśne na południe od ul. Wczasowej oraz Traktem Solidarności i promenadą nadmorską. Dzięki wzmocnionym nawierzchniom podłoża i niedużym przewyższeniom była łatwa do przejścia i wynosiła 4 km. Jedną z największych atrakcji ścieżki był fragment odkrytej wydmy.
     Celem gry terenowej było:
    - poznanie walorów przyrodniczych najbliższej okolicy,
    - zdobywanie i poszerzenie wiedzy o przyrodzie,
    - propagowanie zachowań korzystnych dla środowiska naturalnego,
    - kształtowanie umiejętności współpracy i komunikowania się,
    -doskonalenie umiejętność pracy z mapą,
    - poprawa kondycji fizycznej,
    - propagowanie wiedzy o patronie szkoły.

    Uczniowie, przechodząc kolejno przez 6 punktów kontrolnych, wykonywali zadania teoretyczne i ćwiczenia praktyczne.  W cudownych krajobrazach dzieci powtarzały wiedzę, rozwiązując diagramy - formy ochrony przyrody, odkrywając kręgowce ukryte w dziwnych figurach oraz odgadując rebusy - inwazyjne gatunki roślin. Uczestnicy zabawy projektowali piktogram dotyczący zasad zachowania w parkach Narodowych. Najciekawsze piktogramy dotyczące zachowania na obszarach chronionych zaprojektowały klasy:
    4 c - Nie używaj głośników!
    7 d - Nie krzycz !
    8 c - Ogranicz rozmowy przez telefon!

    Dzieci miały okazję sprawdzić się też w zadaniach sprawnościowych: przedstawiając dżdżownice na ścieżce, zdobywając szczyt wzniesienia oraz nadając mu nazwę związaną       z regionem (Morski Szczyt, Broda Neptuna, Usteckie Korzenie), bijąc rekordy w odbiciach piłki siatkowej, w których prym wiodła klasa 7c.

    Wszyscy świetnie się bawili, dotlenieni i lekko zmęczeni zakończyli zabawę przez naukę przy usteckiej latarni.

    Podziękowania należą się uczniom klasy 8 c za pomoc w przeprowadzeniu imprezy rekreacyjnej.

                                                              

                                                                 Gabriela Troczyńska i Hania Kostrzewska


     

  • Piknik żeglarski

    Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w pikniku żeglarskim organizowanym przez klub żeglarski Opty. Pogoda była słoneczna, lecz bardzo wietrzna. Mimo to udało się na krótko wyjść z portu i zakosztować przygody na Bałtyku. W pikniku uczestniczyli uczniowie 7e i podopieczni pani Agnieszki Wardeckiej z pierwszej klasy. Celem pikniku było propagowanie żeglarstwa wśród dzieci. Jest to rodzaju aktywności fizycznej traktowanej jako pasja, hobby, ale także sport, który hartuje nie tylko ciało, ale także  ducha. W dobie ograniczeń związanych z pandemią chwile wolności na morzu są bezcenne. Polecam wszystkim.

                                                                               Gabriela Troczyńska

  • Sukces tenisowy Antka Małeckiego

    Miło nam poinformować, że Antoś Małecki, uczeń klasy 8c, zajął I miejsce w grze podwójnej w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w kategorii 15-16 lat ,zaliczanym do punktacji rankingowej Polskiego Związku Tenisowego . W dniach 5-6 czerwca 2021 roku w Charnowie na kortach prywatnej posesji odbył się pierwszy w historii turniej tenisa ziemnego w naszej okolicy zaliczany do rankingu Polskiego Związku Tenisowego.

    Antoś Małecki i Jakub Nyk (Słupsk) po zaciętym ,obfitującym w piękne zagrania meczu finałowym pokonali parę w składzie Tomek Garbacz (Szczecin) i Kamil Kołodziejczyk (Łódź) 2:0 w setach.

    Antek uprawia tenis od 9 roku życia . Brał udział w turniejach ogólnopolskich i Tennis Europe 13-14 lat i 15-16 lat. Jego największym osiągnięciem jest brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski do lat 12 . Kariera Antka nabiera rozpędu .

    Aktualnym trenerem Antka jest pan Dawid Kujawa z Kołobrzegu , trenerem od motoryki jest pan Grzegorz Klin ( trener motoryki koszykarzy Czarnych Słupsk), Antoś współpracuje z psychologiem sportowym i dietetykiem. Również odbywa konsultacje z trenerem rangi światowej Marcelem de Cudra z RPA .Trzymamy kciuki za pomyślny rozwój kariery Antka,, już niedługo naszego absolwenta.

    Marek Przełuski

  • Dobrze liczą, więc się liczą

    Dobrze liczą, więc się liczą

    Miło nam poinformować, że w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR czworo uczniów naszej szkoły otrzymało wyróżnienia.
    Są to:

    Piotr Plecka z klasy 2a,

    Aleksander Adamski z klasy 2a,

    Grzegorz Górczyński-Jędruszko z klasy 4csm

    Olga Szydloch z klasy 8c.
     

    Gratulujemy naszym zdolnym matematykom i życzymy dalszych sukcesów.
     

    Ponadto z okazji 30-lecia Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” w Polsce Regionalny Komitet Organizacyjny przyznał naszej szkole tytuł 

    AMBASADORA KANGURA za wieloletnie uczestnictwo  w konkursie, za osiągnięte wyniki, za promowanie konkursu.

    Ewa Olek

  • Ustka w nagrodzonym fotoreportażu Alicji Piątak

    Z radością informuję, że Alicja Piątak, uczennica kl. VIII c, została laureatką I miejsca w Konkursie Filmowym i Fotograficzno-Literackim „Małe ojczyzny – nasza tożsamość”, zorganizowanym przez V Liceum Ogólnokształcące w Częstochowie i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy.

    26 maja 21 r. nagrodzono Alicję w kategorii junior (13-15 lat) za fotoreportaż pt. „Nasza historia zatrzymana w budowlach”. Uczennica zaprezentowała w nim fotografie swojego autorstwa wzbogacone informacjami o historii Ustki. Na ośmiu zdjęciach widnieją m.in. molo, bunkry, kino i domy wielorodzinne z urokliwymi werandami przy ul. Kopernika. Prace uczniowskie oceniało profesjonalne jury, w którego składzie byli artyści fotograficy.

    Gratuluję Alicji i życzę, aby pasje dawały jej nie tylko satysfakcję, ale też przynosiły sukcesy.

    Iwona Perużyńska

     

  • Relaks na plaży w Dniu Dziecka

    1 czerwca 21 r. klasy 6b i 6c z wychowawczyniami wybrały się na plażę zachodnią, aby Dzień Dziecka spędzić na świeżym powietrzu.

    Po nocnych, intensywnych opadach deszczu zaświeciło słońce i uczniowie mogli przez kilka godzin bawić się beztrosko na brzegu morza. Oprócz pogaduszek i śmiechów, które dochodziły z rozłożonych koców, można było obserwować rozgrywki w piłkę, bieganie z latawcem i turlanie się po piasku. Dzień Dziecka nie mógł się obyć bez lodów i gofrów, które dzieci kupiły po zejściu z plaży.

    Po długiej przerwie było to pierwsze wspólne wyjście klas, więc sprawiło nam dużo radości.

  • Oddziały Mistrzostwa Sportowego w SP2 - piłka ręczna

  • STOP HEJT! STOP CYBERPRZEMOCY W SP

  • Stop hejt! Stop cyberprzemocy!

    Stop hejt! Stop cyberprzemocy!

    W naszej szkole nie tolerujemy przemocy w żadnej postaci- przemocy fizycznej, psychicznej, cyberprzemocy, hejtu, mowy nienawiści i uczymy się, jak im przeciwdziałać.

    Działania profilaktyczne w tym zakresie były skierowane do uczniów i ich rodziców. Uczniowie otrzymali informacje na temat przemocy, zagrożeń, poznali zasady bezpiecznego poruszania się w Internecie oraz obowiązującą n-etykietę.

    Opracowano scenariusze lekcji na każdy etap edukacyjny .i zrealizowano je na godzinach wychowawczych.

    Celem prowadzonych działań było:

    • zapoznanie uczniów ze zjawiskiem cyberprzemocy oraz sposobami radzenia sobie z problemami związanymi z agresją w Internecie,
    • zapoznanie uczniów z pojęciem „ hejtowanie „ oraz „ mowa nienawiści”,
    • kształtowanie oraz promowanie postaw asertywnych wobec przemocy i empatycznych wobec innych.

    Rodzice uczniów otrzymali konkretne instrukcje i metody sprawowania rodzicielskiej kontroli w sieci.

    Szkolny Konkurs Plastyczny był kontynuacją podejmowanych działań.

    https://sites.google.com/view/sp2ustkastophejt/home

    Wszystkie nadesłane na konkurs prace zostały zrealizowane zgodnie z tematem i zasługiwały na uznanie.

    Pokonkursowa wystawa prac ozdabia obecnie hol szkoły.

     

    Oto laureaci szkolnego konkursu plastycznego

    STOP HEJT! STOP CYBERPRZEMOC!

    Uczniowie klas 4 i 5

    wykonali prace plastyczne na temat:

    "STOP HEJT- zasady bycia kulturalnym w sieci".

    Lena Dębska 4b, Wiktor Dębowski 4c, Zuzanna Łukaszewicz 4b

     

    W klasach 6

    uczniowie wykonali plakaty na temat:

    "Nie hejtuj- reaguj".

    Zuzanna Przywara 6a, Nicolas Majda 6c, Maja Szydloch 6fms, Julia Dziopak 6e

     

    Uczniowie klas 7

    wykonali projekt wlepki (naklejki) na temat:

    "STOP HEJT W SP2".

    Aleksandra Szcześniak 7a, Weronika Janik 7e, Liliana Smokowska 7a

     

    Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców-

    za co serdecznie dziękujemy.

     

    Zachęcamy do obejrzenia  prezentacji, która jest podsumowaniem naszych działań

     i przeprowadzonego konkursu plastycznego.

     

    Aldona Feszler

    Sylwia Dąbrowska

    Anna Szponar

    Sylwia Mencel

  • Maria Skłodowska - Curie byłaby z niej dumna

    Uczennica klasy 8c Olga Szydloch zajęła 3. miejsce w Kuratoryjnym Konkursie Chemicznym. Zdobyła na nim 91 % punktów możliwych do uzyskania. Ponadto zajęła 4. miejsce w Pomorskiej Lidze Zadaniowej, w konkursie chemicznym, uzyskując tytuł wyróżnionego finalisty.

    Ten wielki sukces Olgi uhonorował 25 maja br. dyrektor naszej szkoły, Pan Cezary Tokarczyk, wręczając jej dyplom i gratulując tak znaczących osiągnieć.

    Olga przygotowywała się do konkursów pod czujnym okiem nauczycielki chemii Pani Grażyny Malczewskiej.

    Utalentowanej Oldze i jej opiekunce gratulujemy owocnej pracy i życzymy dalszych sukcesów.

     

     

  • Cała szkoła czyta dzieciom

    Literackie spotkania dla grup zerowych w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” stały się już tradycją naszej biblioteki. Impreza czytelnicza odbywa się w uroczyście przystrojonej czytelni, gdzie można podziwiać bogatą wystawkę książek dla dzieci.

    W tym roku odwiedziła bibliotekę nasza jedyna „zerówka”, która przybyła pod opieką wychowawczyni p. Iwony Mordal. W role lektorów wcieliły się kolejno: p. Anna Poturaj – nauczycielka klas I-III, polonistka – p. Katarzyna Meldner oraz p. Hanna Kostrzewska, która uczy geografii i przyrody.

    Pani Ania brawurowo odczytała opowieść „O kotku Grubasku”, dzięki której dzieci zrozumiały, że ważny jest charakter człowieka, jego serce, a nie wygląd.
    Następnie pani Kasia zaprezentowała historyjkę „Szukając Marudka” o zaginionym piesku. Forma książki – tzw. teatrzyk kamishibai – wprost oczarowała widzów, nie tylko dzieci…

    Na zakończenie pani Hania przedstawiła książeczkę „Pracowite pszczółki”. Wyjaśniła ona, na czym polega praca tych owadów i jakie korzyści mają z nich ludzie. Dowodem na to był pyszny miodowy przysmak.

    Tegoroczna edycja imprezy czytelniczej „Cała szkoła czytała zerówce” była wyjątkowo udana: dzieci wychodziły z biblioteki z pamiątkowymi zakładkami, obdarowane słodkim upominkiem. A także pełne dobrych emocji i z przekonaniem, że książki naprawdę warto czytać, gdyż objaśniają świat, przynoszą zabawę oraz wskazują, co jest ważne w życiu.

    - Bardzo dziękujemy wszystkim lektorkom za poświęcony czas i wysiłek.
    Iwona Słomka, Małgorzata Lipska

  • Organizacja pracy szkoły od 17 maja 2021 r.

    Organizacja pracy szkoły od 17 maja 2021 r.

    Od 17.05.2021 – do 28.05.2021

    • klasy I-III pracują według własnego planu w swoich lub wyznaczonych oddzielnych salach,

    • klasy IV-VIII pracują w trybie hybrydowym (50% uczniów stacjonarnie/50% uczniów w trybie nauki zdalnej), uczniowie w tym czasie przypisani są na stałe do podanych niżej sal i uczą się wg obowiązującego planu lekcji.

    17.05.2021 – 21-05-2021 klasy IV-VI stacjonarnie:

    • nr sali 30 klasa IV A
    • nr sali 35 klasa IV B
    • nr sali 31 klasa IV C
    • nr sali 32 klasa V A
    • nr sali 29 klasa VI A
    • nr sali 39 klasa VI B
    • nr sali 24 klasa VI C
    • nr sali 36 klasa VI D
    • nr sali 37 klasa VI E

    pozostałe klasy nie ujęte w w/w wykazie uczą się w tym czasie zdalnie. Nauczyciele prowadzą z nimi zajęcia zdalne ze szkoły lub z domu.

    • 24.05.2021 – 28.05.2021 stacjonarnie:

    • nr sali 37 klasa VI F-ms
    • nr sali 14 klasa VII A
    • nr sali 39 klasa VII B (zmiana)
    • nr sali 36 klasa VII C
    • nr sali 38 klasa VII D
    • nr sali 32 klasa VII E
    • nr sali 29 klasa VII F-ms
    • nr sali 35 klasa VIII A
    • nr sali 42 klasa VIII B
    • nr sali 15 klasa VIII C

    pozostałe klasy nie ujęte w w/w wykazie uczą się w tym czasie zdalnie. Nauczyciele prowadzą z nimi zajęcia zdalne ze szkoły lub z domu.

    W dniach 25, 26, 27.05.2021 odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Dni te są dniami dyrektorskimi, w których nie odbywają się zajęcia dydaktyczne, prowadzone są jedynie zajęcia opiekuńcze na świetlicy szkolnej, działa stołówka szkolna.

    Rada Rodziców wraz ze szkołą oraz chętnymi rodzicami zakupiła szafki dla 140 uczniów. W załączeniu przekazuję link do regulaminu użytkowania szafek szkolnych (https://cloud8q.edupage.org/cloud?z%3AzZc%2BBVnr2RLNF2ZUKJLGK%2BKutI5ytVlAW9kFDc8JVKVAf3Jn83%2FEL8FpNzXKn%2FJe).

    Rodzice/opiekunowie, którzy partycypowali w zakupie szafek mogą od 11 maja zgłaszać się do kierownika gospodarczego celem odbioru kluczy. Z szafek uczniowie będą mogli skorzystać już od 17.05.2021. Rada Rodziców dysponuje jeszcze 14 wolnymi szafkami szkolnymi. Po szczegóły kierujemy do przewodniczącej RR Pani Moniki Prądzyńskiej email: rada.rodzicow@sp2.ustka.pl 

     

     

  • Literacka uczta on-line

    Po roku przerwy wróciła do nas Pomorska Wiosna Literacka, organizowana przez Bibliotekę Pedagogiczną w Słupsku.

    Z powodów epidemicznych pisarze dotarli do naszych uczniów tylko dzięki łączom internetowym.
    Uczących się stacjonarnie uczniów klas I-VI odwiedziło dwoje polskich twórców: Dominik  Wieczorkiewicz oraz Wioletta Piasecka, natomiast pracująca zdalnie klasa VIId miała spotkanie z Krzysztofem Piersą.
    Pisarze opowiadali o bohaterach swoich książek (Andersen, Paderewski, Wojtyła), o swoich pasjach (zwierzęta, jazda hulajnogą, podróże), a K. Piersa uzmysławiał naszej młodzieży, jak wielkim zagrożeniem może być uzależnienie od gier komputerowych.
    Ogromną satysfakcję sprawiała naszym uczniom możliwość zadawania pytań pisarzom oraz świadomość, że w tej samej chwili w spotkaniu uczestniczą dzieci z wielu innych szkół.

    Dzięki wysiłkowi organizacyjnemu pracownic biblioteki, wychowawczyń oraz wielu innych nauczycieli całe przedsięwzięcie przebiegło pomyślnie. W ciągu tygodnia ogromna liczba naszych uczniów miała okazję zetknąć się z polskimi pisarzami, których książki można kupić w księgarni lub wypożyczyć w bibliotece.
    - Serdecznie dziękujemy za udzieloną nam pomoc.

    Iwona Słomka, Małgorzata Lipska

  • Oddział przedszkolny w nowym roku szkolnym

    Oddział przedszkolny w nowym roku szkolnym

    Informujemy, że w Miejskich Przedszkolach nr 2 i 3 aktualnie pozostaje jeszcze 20 wolnych miejsc.

    W związku z tym w roku szkolnym 2021/2022 nie będzie oddziału przedszkolnego w naszej szkole.

  • Turniej dzieci o puchar Pani Wójt Gminy Ustka

    16 maja odbył się TURNIEJ DZIECI O PUCHAR PANI WÓJT GMINY USTKA . Dziewczynki z rocznika 2010 -klasa 4 c mistrzostwa sportowego z naszej szkoły zadebiutowała na parkiecie ZSOiT w Ustce. Podopieczne trenerki Ewy i Izy po pięciu pojedynkach uplasowały się na 4 miejscu odnotowując 2 zwycięstwa nad drużynami ze Sławna i Gdańska 1 oraz 3 porażki z drużynami z Banina 1, Banina 2 i Gdańska 2. Występ był bardzo udany. Dziewczęta zostawiły kawał serca na boisku.

  • Lekcja miłości do zwierząt

    Ciekawe spotkanie on-line z pisarzem dla dzieci odbyli uczniowie klas Ia, Ib, IIb, IIIa i IIIb. Gościem, zaproszonym dzięki uprzejmości Biblioteki Miejskiej w Ustce, był Tom Justyniarski. To pisarz i obrońca zwierząt. Jego misją jest szerzenie miłości, empatii i szacunku do wszystkich istot żywych. Jest rzecznikiem praw zwierząt, inicjatorem pierwszego na świecie „Okienka Życia dla zwierząt”, słynnej akcji „Dzieci czytają psom w schroniskach”. Propaguje także szkolne koła „Anioły ze szkoły”. Głosi, że tylko w symbiozie ze zwierzętami i przyrodą, my - ludzie możemy stworzyć piękny kochający raj na ziemi.

    Tom Justyniarski uratował tak dużo zwierząt, że ma o czym opowiadać dzieciom. Podczas spotkania uwrażliwiał dzieci na los zwierząt, opowiadał o swojej twórczości i działalności. Przyznał, że główny bohater książki „Psie troski’ to on sam. Uczniowie chętnie odpowiadali na pytania pisarza, a także sami pytali go o interesujące ich zagadnienia. Pisarz przekazał wychowawcom klas, które wzięły udział w spotkaniu, scenariusz lekcji wg lektury jego autorstwa "Psie troski".

    Bardzo dziękujemy Bibliotece Miejskiej w Ustce za zaproszenie naszych uczniów na to interesujące spotkanie.

    Małgorzata Lipska, Iwona Słomka

  • Rajd rowerowy

    Klasa 7e w słoneczny czwartek 13.05.2021 wyruszyła do Poddąbia przez Przewłokę i Wytowno. W radosnych humorach, bo w końcu mogliśmy się spotkać w realu, przejechaliśmy trasę w zaskakująco dobrym tempie. Na miejscu, młodzież integrowała się na plenerowej siłowni, placu zabaw i grając w szachy. Wracaliśmy do domu czerwonym – trudnym, ale jakże urzekającym szlakiem. Jestem dumna, że wszyscy , mimo obaw co do naszej kondycji, przejechaliśmy trasę bezproblemowo. Dotlenieni, opaleni i zmotywowani wracamy do dalszej pracy. Polecamy wszystkim!

    Gabrysia Troczyńska

  • XX Liga Matematyczna

    XX Liga Matematyczna

    Miło nam poinformować, że Olga Szydloch z klasy 8c i Maja Szydloch z klasy 6fms zakwalifikowały się do finału XX Ligi Matematycznej im. Zdzisława Matuskiego. Organizatorem konkursu jest Instytut Nauk Ścisłych i Technicznych Akademii Pomorskiej w Słupsku.

    Finał odbędzie się 18 maja.

    Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

    Ewa Olek

strona:

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. kmdra Bolesława Romanowskiego
    ul. Jagiellońska 1
  • (59) 814 50 81 - sekretariat szkoły

Galeria zdjęć