Nawiguj

Nawiguj

Wykaz lekcji

1            800  -  845

2            855  -  940

3            950  -  1035

4          1045  -  1130

5          1140  -  1225

6          1245  -  1330

7          1340  -  1425

8          1435  -  1520

9          1525  -  1610

           10         1615  -  1700

  • XIV ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

    Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, to akcja edukacyjna, która ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, a także uświadomić, że jej znajomość jest niezbędna w życiu codziennym. 

    15 listopada 2024 r. w naszej szkole odbywały się obchody XIV Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia (ŚDTM).

    „Tabliczkowa wiedza” sprawdzana była w niecodzienny sposób – podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia, pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Egzaminatorami byli uczniowie: Maria Szarek,  Zuzanna Radziejewska, Natalia Gołoś z klasy 4a oraz Paweł Czaja, Mateusz Maziarz i Filip Radziejewski z klasy 7a. Tworzyli oni specjalne komisje oraz patrole egzaminacyjne, które sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia także wśród dorosłych.  

    Dzień Tabliczki Mnożenia dostarczył uczniom nieco odmiany w lekcjach matematyki, podczas których wspólnie rozwiązywali łamigłówki matematyczne, kodowanki, wykreślanki itp.

    Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i dobrą zabawę.

                                                                                                                     Janina Sulewska

  • Warsztaty w bibliotece

    13 listopada 2024 r. uczniowie z klasy 5 bs wybrali się wraz z wychowawcą do Biblioteki Miejskiej w Ustce. Powodem tych odwiedzin był udział w  warsztatach, które miały na celu pokazać sens i wartość pracy w grupie. W przypadku uczniów z klasy 5 bs, którzy na co dzień oprócz zdobywania wiedzy i nauki, ciężko i wytrwale trenują, było to kolejne cenne doświadczenie, które ukazało jak ważna jest relacja, a przede wszystkim współpraca w grupie i zespole. Wykonywane zadania sprawiały im satysfakcję i radość. Ich zaangażowanie, zdyscyplinowanie i porozumienie były zauważone i docenione przez pracowników biblioteki.

     

    Agnieszka Sałach

  • Pomorska Liga Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców

    Uczniowie naszej szkoły z klasy 6 cms i 5 bs po raz kolejny przystąpili do turnieju w ramach Pomorskiej Ligi Piłki Ręcznej. Było to spotkanie rewanżowe z drużynami z Nowej Karczmy, Lipusza i Gdańska (14 XI 2024 r.). Niestety problemy zdrowotne wykluczyły jednego z najlepszych zawodników naszej drużyny Miłosza Grzelaka. Pomimo tego chłopcy bardzo dzielnie i zacięcie walczyli o jak najlepszy wynik. Nie udało się wywalczyć cennych punktów, ale zaangażowanie, serce zostawione na parkiecie i cenne doświadczenia  zaprocentują w przyszłości, wcale nie tak odległej, bo już w kolejnych fazach rozgrywek.

    Gratulujemy zawodnikom i trzymamy kciuki za kolejne występy.

    Agnieszka Sałach

  • Uczniowie na spektaklu „Różnorodność kultur Europy”

    6.11.2024 r. dzieci z oddziału 0 i uczniowie klasy 2 a i 3 b mieli okazję zobaczyć w Inkubatorze Technologicznym w Słupsku nowoczesny spektakl o charakterze kulturowo-rozrywkowym pt. ,,Różnorodność kultur Europy". Sztukę przygotowali aktorzy Polskiego Teatru Muzycznego.

    Dzieci poznały historię 9-letniego Kuby, który wraz ze swoim psem Puszkiem odbył podróż po kilku krajach Europy (Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Anglia) w celu odszukania największego skarbu świata. Podczas spektaklu uczniowie poznali kulturę poszczególnych krajów Europy i ich zwyczaje. Na koniec sztuki okazało się, że tym najcenniejszym skarbem świata są dzieci.

    W czasie spektaklu uczniowie stawali się uczestnikami wydarzeń. Ciekawe kostiumy, muzyka, gra świateł oraz efekty multimedialne na długo zostaną w pamięci wszystkich widzów.

    Beata Przybylska-Dys

     

  • Zajęcia sportowe dla sześciolatków

    Dobiegły już końca dni promocji naszej szkoły dla usteckich przedszkoli. Wydarzenia to było ściśle powiązane ze szkolnym kalendarzem. W październiku i w listopadzie w hali sportowej gościliśmy dzieci ze wszystkich przedszkolnych zerówek. Było mnóstwo zabawy i wyzwań. Mali sportowcy byli zachwyceni zajęciami i już planują kolejną wizytę, aby spróbować swoich sił w innych konkurencjach. Zapraszamy więc w przyszłym roku wiosną do nas na Igrzyska Usteckich Przedszkolaków. Ze sportowym pozdrowieniem zespół ds. promocji.

    Katarzyna Podściańska

  • Oficjalne obchody Narodowego Święta Niepodległości

    11 listopada 2024 r. delegacja Szkoły Podstawowej nr 2 wzięła udział w uroczystych obchodach Święta Niepodległości. Naszą placówkę reprezentowała dyrektor Agnieszka Wardecka oraz poczet sztandarowy.

     

    Marek Owsiński

  • XVI Pomorski Bieg Niepodległości

    8 listopada 2024 r. odbyła się kolejna edycja Pomorskiego Biegu Niepodległości na terenie Centralnego Poligonu Sił Powietrznych w Ustce. Była to niezwykła forma uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.                                                                      

    W programie były zawody strzeleckie, bieg na orientację, test historyczny i rzut granatem. Naszą szkołę reprezentowała drużyna z klasy 8 cms w składzie: Tymoteusz Bujak, Stanisław Pobocha, Aleksander Polkowski oraz rezerwowa Julia Gębusia. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, walecznością oraz kondycją i wytrzymałością fizyczną.

    Dziękujemy za wsparcie dyrektor szkoły Agnieszce Wardeckiej, która dopingowała naszą drużynę.

                                                                                                                          Dorota Bernacka

  • Świętowanie 106 rocznicy odzyskania niepodległości

    Z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole 4 listopada 2024 r. odbył się Konkurs Wiedzy o Polsce. Do rywalizacji o laur zwycięstwa przystąpili uczniowie klas VII i VIII, którzy mieli okazję wykazać się zarówno ogólną wiedzą o Polsce, jak też szczegółami z następujących kategorii: architektura, geografia, historia, literatura oraz sztuka i sport. Przygotowując się do konkursu, uczniowie ujawnili swoje
    zaangażowanie w polskie sprawy, dowiedli czym tak naprawdę jest patriotyzm XXI wieku.

    Uczniowie uznali, że najważniejsze święto ojczyzny można obchodzić w różnorodny sposób; wspominać ofiary wojen i prześladowań, czcić pamięć bohaterów, kultywować polskie obyczaje, oraz godnie reprezentować nasz kraj poza granicami Polski. Można też, tak jak oni, wykazać patriotyczną postawę uczestnicząc w konkursie wiedzy dotyczącym wspaniałych osiągnięć Polaków sławiących dobre imię Polski.

    Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

    I miejsce uczniowie klasy 8 a: Franciszek Jurkowski, Gabriela Michońska, Julia Pożdał,

    II miejsce uczniowie klasy 8 c: Tymoteusz Bujak, Filip Kaźmierski, Aleksander Polkowski,

    III miejsce uczennice klasy 8 b – Lena Dębska i Zuzanna Łukaszewicz.

    Organizatorką konkursu była p. Rossita Tęsna.

     

    W środę 6 listopada 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej „Dla Ciebie, Polsko”. Występy uczniów oceniało jury w składzie: Iwona Perużyńska – przewodnicząca, Marzena Roszman, Lidia Klein i Anna Chłopicka. Po wysłuchaniu 16 prezentacji w trzech kategoriach jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

     

    Kategoria klasy I-III

    I miejsce: Kinga Zielińska /kl. 1b/

    II miejsce ex aequo zespół wokalny w składzie: Joanna Matus, Wiktoria Cieślak, Paulina Wujciak /kl. 1b/ oraz zespół wokalny w składzie: Anna Zielińska, Barbara Wojtkowiak, Małgorzata Juraszek, Marcin Poszepczyński, Wiktor Grzelak, Wiktoria Kowalczyk /kl. 3b/

    III miejsca jury nie przyznało

    Kategoria klasy IV-VI

    I miejsce duet Maja Grabowska, Kinga Starnawska /kl. 5a/

    II miejsce duet Zuzanna Iwańcz, Milena Kowalska /kl. 4b/

    III miejsce ex aequo zespół wokalny w składzie: Maria Szarek, Roksana Stachyra, Alicja Kupczyk, Riana Cehovici, Kornelia Bronowicka, Emilia Kassijan /kl. 4a/ oraz zespół wokalny w składzie: Emma Rosołowska, Sabina Setnik, Liliana Wiencek, Maja Woźniak /kl. 4b/

    Kategoria klasy VII-VIII

    I miejsce Alicja Dziuba /kl. 8a/

    II miejsce Hanna Polakowska /kl. 7a/

    III miejsca jury nie przyznało
     

    Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpiło 8 listopada po uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego przez całą społeczność szkolną. Wszystkim laureatom gratulujemy, a Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród w konkursie.

    Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej przygotowały Anna Chłopicka i Marzena Roszman.

    8 listopada na szkolnych korytarzach, ozdobionych pięknymi kompozycjami papierowych biało-czerwonych dłoni uczniów, które zamieszczono na drzwiach sal lekcyjnych, odbywała się szkolna gra patriotyczna KOCHAM CIĘ, POLSKO, polegająca na wykonaniu zadań związanych z hymnem Polski, Józefem Piłsudskim, Bitwą Warszawską, ojcami polskiej niepodległości, rozbiorami Polski, miastami pod zaborami.

    W klasach 4-6 najlepsza była drużyna z klasy 4 a, drugie miejsce zajęła 6 b, a trzecie 6 a. W klasach 7-8 pierwsze miejsce zajęła drużyna z 8 a, drugie 8 b, a trzecie 7 b.

    Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy.

    Dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom szkolnych obchodów tego wyjątkowego dnia, zespołowi dekorującemu, wychowawcom, pocztowi sztandarowemu.

    Narodowe Święto Niepodległości uświadamia, jak wielką wartością dla narodu jest wolność, która pozwala na spokojne życie, wszechstronny rozwój oraz realizację najśmielszych planów i spełnianie marzeń.

     

    Zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych

     

     

     

  • Interaktywny spektakl  teatralny „Zebranie”

    7 listopada 2024 r. uczniowie klas: 4a, 4b, 5a oraz 7b wraz z wychowawczyniami i opiekunami  udali się do Słupskiego Inkubatora Technologicznego na spektakl teatralny „Zebranie”, który porusza tematykę bliską współczesnym nastolatkom, a mianowicie: tolerancja, wykluczenie, przyjaźń, szczerość. Pokazuje również konsekwencje podejmowanych decyzji czy działań.  Inscenizacja prezentowała nowoczesną formę, publiczność była jej częścią. Jeden z naszych uczniów mógł wcielić się ojca bohaterki.  Widzowie mogli również wypowiedzieć swoje zdanie do mikrofonu i ocenić prezentowaną sytuację, podjąć decyzje, które nie zawsze były jednoznaczne. Spektakl bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa i owacje. Tego dnia nie była to nasza jedyna atrakcja. Udaliśmy się również do centrum handlowego, aby spożyć posiłek
    i spędzić wspólnie czas. Wyjazd był bardzo udany, w dobrych humorach wróciliśmy do Ustki.

                                                                                                             Marzena Roszman

  • Ślubowanie

    30 października 2024 r. w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość – ślubowanie oraz pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Tego dnia wszystkie dzieci odświętnie ubrane, w przepięknych biretach, złożyły ślubowanie. Ale zanim to nastąpiło, pierwszoklasiści w obecności dyrekcji szkoły, rodziców i zaproszonych gości zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Po wspaniałym występie zabrała głos dyrektor  Agnieszka Wardecka, życząc uczniom wielu sukcesów w nauce w naszej szkole. Po tak miłych i ciepłych słowach nastąpiło ślubowanie. Wszyscy pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi uczniami i kolegami. Każdy obiecał dbać o dobre imię szkoły i klasy. Po ślubowaniu  pani dyrektor wielkim, czerwonym ołówkiem dokonała pasowania. Uderzając nim w ramię każdego ucznia, wypowiadała słowa: „Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 w Ustce”. Była to bardzo podniosła chwila. Pierwszaki były wzruszone i na pewno zapamiętają  tę chwilę na długo.

    Nie obyło się bez prezentów. Każdy uczeń otrzymał odznakę pierwszaka, pamiątkowy dyplom oraz słodkości schowane w kolorowych kredkach.

    Po części oficjalnej uczniowie wraz z rodzicami udali się do swoich klas, by tam wspólnie świętować ze swoimi wychowawczyniami: Iwoną Mordal, Moniką Waluk oraz Izabelą Orłowską.

    Ślubowanie zaliczone!

    Gratulujemy wszystkim pierwszakom i życzymy osiągnięć w nauce, uśmiechu, a przede wszystkim czerpania radości z każdej chwili spędzonej w naszej szkole.

                                                                                                                 Izabela Orłowska

  • Uroczyste wręczenie nominacji Młodzieżowej Rady Miasta

    30 października 2024 r. podczas sesji Rady Miasta odbyło się uroczyste wręczenie nominacji radnym Młodzieżowej Rady Miasta. W kadencji 2024/2025 przedstawicielami naszej szkoły w Młodzieżowej Radzie są: Julia Gębusia, Amelia Gruba i Oliwia Hyjek.

    Młodzieżowa Rada Miasta działa na podstawie statutu i realizuje swoje działania poprzez współpracę z młodzieżą zamieszkującą Ustkę, Radą Miasta i organizacjami pozarządowymi. Podejmuje inicjatywy i współorganizuje wydarzenia mające służyć młodzieży, a także kieruje zapytania lub wnioski w sprawach dotyczących miasta.

    Katarzyna Bury

  • Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej

    W dniach 18-20 października 2024 r. dziewczęta z klasy 8 c - oddział mistrzostwa sportowego - wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Świdwinie. Uczennice naszej szkoły rozgrywały zawody w kategorii juniorek młodszych, w których wspólnie z koleżankami usteckiego ogólniaka zajęły w turnieju 5 miejsce. Minione zmagania to dla wszystkich zawodniczek trening indywidualny i zespołowe zgranie, które zaprocentuje w dalszym etapie szkolenia. 

    Ewa Wrześniak

  • „Zdrowe odżywianie – czas na drugie śniadanie”

    Tradycyjnie w październiku uczniowie klas I-III organizują prozdrowotną akcję „Zdrowe odżywianie – czas na drugie śniadanie“ i aktywnie w niej uczestniczą. W klasach pierwszych dzieci zasiadają do stołu, na którym gości, przygotowane zazwyczaj przez ich rodziców, drugie śniadanie. W tym roku były to same smakołyki: naleśniki, kanapki, twarożki. Natomiast uczniowie klas II i III już samodzielnie przygotowują zdrowe, kolorowe kanapki, sałatki warzywne i owocowe, szaszłyki i smakowite soki. Przy okazji praktycznych działań w tym roku dzieci poznały piramidę zdrowego żywienia, dowiedziały się, że powinny zjadać pięć rożnorodnych posiłków dziennie, pić dużo wody i ruszać się na świeżym powietrzu. Przypomniały też sobie zasady właściwego zachowania przy wspólnym stole i kulturalnego spożywania posiłków. Jak zwykle było przy tym dużo dobrej i pouczającej zabawy. 

     

                                                                                                                       Iwona Mordal

  •  Konkurs fotograficzny "Złota polska jesień" roztrzygnięto!

    Serdecznie i gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Gratulujemy talentu, spostrzegawczości i twórczej inwencji. Wpłynęło do nas wiele ciekawych prac, a wybór tych najlepszych nie był łatwy.

    Jury w składzie:

    dyrekcja szkoły – Agnieszka Wardecka, Iwona Perużyńska

    opiekunki SU – Iwona Mordal, Beata Przybylska-Dys

    oraz wychowawczynie klas I-III przyznały:

    I miejsce: Wiktorii Kowalczyk z klasy 3 b

    II miejsce ex aequo Wiktorowi Lipczyńskiemu z klasy 3 b

                                      i Filipowi Kassijanowi z klasy 3 a

    III miejsce Wiktorowi Grzelakowi z klasy 3 b

    Jury, chcąc docenić trud i zaangażowanie wielu uczestników konkursu, przyznało również wyróżnienia:

    Lionelowi Grzonce z kl. 1a, Helenie Wojtkowiak z kl. 1a, Janowi Cholewińskiemu z kl. 2 a, Maksymilianowi Ziółkowskiemu z kl. 3 a, Wiktorowi Waras-Jackowskiemu z kl. 3 b, Barbarze Wojtkowiak z kl. 3 b, Gabrieli Grabowskiej z kl. 3 b oraz Annie Zielińskiej z kl. 3 b.

    Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone wszystkim laureatom na najbliższym apelu Samorządu Uczniowskiego klas 0-III.

     

                                                                                 Iwona Mordal

     

     

  • Turniej ligowy

    W minionym tygodniu (23 X 24 r.) uczniowie naszej szkoły reprezentujący klub SSPR Szczypiorniak Ustka rozpoczęli swój pierwszy inauguracyjny turniej w ramach Pomorskiej Ligi chłopców rocznik 2012 w piłkę ręczną. Nasza drużyna składa się chłopców z klasy 6c ms i 5b, dla tych drugich będzie to sezon na nabycie doświadczenia i ogrania.

    Zawodnicy rozegrali trzy mecze z drużynami z: UKS Lipusz, UKS Nowa Karczma oraz UKS Siódemka Osowa Gdańsk. Finalnie zajęliśmy trzecie miejsce w grupie pokonując zespół z Gdańska po bardzo zaciętej walce.

    Szczypiorniści przy obecności i dopingu usteckich kibiców wielokrotnie pokazali w czasie gry sportowy charakter, ogromną wolę walki i zaangażowanie.

    Gratulujemy i trzymamy kciuki!

    Agnieszka Sałach

  • O zdrowym odżywianiu

    W ramach projektu „Trzymaj formę” wybrane klasy z poziomu 4-8 uczestniczyły w ciekawych pogadankach i eksperymentach mających zwrócić uwagę na zdrowe odżywianie. Tym razem kwestia dotyczyła spożywanych węglowodanów, czyli cukrów. Uczniowie zostali zapoznani z dwoma rodzajami węglowodanów i zachęceni, po które z nich warto sięgać, a których unikać. Podniesiona została świadomość, w jakich produktach i w jakiej ilości znajduje się wszechobecny cukier. Nasi uczniowie po tych zajęciach wiedzą już dobrze, że najbezpieczniejszą żywnością, po jaką powinni sięgać, są produkty nieprzetworzone, jeśli chcą żyć zdrowo, trzymać formę i zapobiegać chorobom związanym z nadużywaniem cukrów.

    Katarzyna Podściańska, s. Tarsycja Zofia Sadowa

     

  • Dbajmy o relacje

    W piątek (25 października 2024 r.) – na zaproszenie ZSOiT w Ustce – uczniowie 8 a wzięli udział w spotkaniu z panią dr Darshan Williams, psycholog kliniczną z Atlanty. W swoim wystąpieniu pani Darshan skupiła się na „Wpływie COVID-19 i świata cyfrowego na relacje społeczne”. Stwierdziła, że pandemia ograniczyła kontakty twarzą w twarz i przyczyniła się do nadmiernego – często niekontrolowanego – korzystania z mediów społecznościowych. Podkreśliła, że ma to negatywny wpływ na zdrowie psychiczne nastolatków i prowadzi do depresji, spadku empatii i powtarzania negatywnych myśli (efektu warowni). Zaproponowała stworzenie stref wolnych od Internetu, rezygnację z mediów społecznościowych na rzecz realnych kontaktów z ludźmi. Uważa, że należy skupić się na relacjach, rozmowach i praktykować empatię.

    Uczniowie byli zachwyceni spotkaniem i osobowością p. Darshan. Wchodzili w interakcję i zadawali pytania. Dziękujemy za zaproszenie.

    Maria Drapalska

  • Październik – Miesiącem Świadomości Raka Piersi

    Październik jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi. Celem tej ważnej akcji jest przypomnienie wszystkim kobietom, także tak młodym jak nasze uczennice z klas 8,  o konieczności regularnego badania piersi.

    Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym. W Polsce każdego roku taką diagnozę słyszy ponad 22 tys. kobiet, a u 5–10 proc. z nich nowotwór rozpoznawany jest od razu w stopniu zaawansowanym.

    Jak co roku zorganizowaliśmy naszym ósmoklasistkom spotkanie z paniami Małgorzatą Parol i Karoliną Jagusiak z Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupsku. 24.10.2024 r. uczennice poznały czynniki zwiększające ryzyko zachorowania na raka piersi oraz jego objawy. Miały także możliwość indywidualnie przećwiczyć na fantomach badanie palpacyjne piersi. Dziewczynki otrzymały także ulotkę z instrukcją dotyczącą tego, jak samodzielnie badać piersi oraz różowe wstążeczki – międzynarodowy symbol walki z rakiem piersi.

    Cieszymy się, że kolejne roczniki naszych uczennic uświadomiły sobie wagę problemu i znaczenie profilaktyki.

     

    Sylwia Mencel i Barbara Selonke

  • Nagrody za wysiłek i talent

    Korzenie nauki są gorzkie, owoce – słodkie

    W ostatni piątek października (25.10.2024 r.) odbyła się w naszej szkole miła i ważna uroczystość. Przybyli do nas przedstawiciele Urzędu Miasta z Burmistrzem Jackiem Maliszewskim na czele.
    Głównymi bohaterami spotkania byli jednak nasi wychowankowie: dwoje absolwentów oraz bardzo liczna grupa aktualnych uczniów.
    Zaszczytne stypendia i nagrody Burmistrza Miasta Ustka otrzymali:
    Maksymilian Krzyżek, Julia Kamińska-Żynis, Gabriela Michońska, Małgorzata Giza, Maria Pytlak, Julia Pożdał, Zuzanna Komorek, Sara Nawoz-Wysocka, Lena Lipińska, Miłosz Grzelak, Igor Zdrzeniecki, Aleksander Adamski, Maja Grabowska, Kinga Starnawska i Aleksander Pytlak.
    Natomiast nagrodami rzeczowymi nagrodzono młodsze dzieci:
    Weronikę Bartnicką, Kornela Woźniaka, Maję Woźniak, Weronikę Koskę, Roksanę Stachyrę i Wiktora Grzelaka.

    Pani dyrektor Agnieszka Wardecka złożyła serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim nagrodzonym uczniom, ich nauczycielom oraz licznie zgromadzonym rodzicom. Zachęciła też wszystkich uczniów do sumiennej pracy, tak by w przyszłym roku mogli się znaleźć w gronie laureatów.
    Oprawę muzyczną przygotowała p. Anna Chłopicka z pomocą grupy technicznej; swoje talenty wokalne zaprezentowały ósmoklasistki: Małgorzata Giza i Alicja Dziuba.

                                                                                                                 Małgorzata Lipska

  • Sobota z kulturą

strona:

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. kmdra Bolesława Romanowskiego
    ul. Jagiellońska 1
  • (59) 814 50 81 - sekretariat szkoły

Galeria zdjęć